6 Soruda Kirpik Lifting

1

Kirpik lifting nedir?

Kirpiklerinizin bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir uygulamadır. Doğal kirpiklerin köklerine uygulanan kirpik lifting, kirpik keratin bakımı olarak da bilinmektedir. Hijyenik ortamlarda yapılması gereken bu işlem, doğru malzemelerde uygulandığı takdirde kirpiklerinizi dökmez ve güçsüzleştirmez. Uygulama yaklaşık 45 dakika sürer ve kullanıma bağlı olarak 1-2 ay boyunca etkisini korur.

2

Kirpik lifting nasıl uygulanıyor?

Lifting uygulaması için ilk olarak kirpik çizgisine silikon bir ped yapıştırılıyor. Ardından kirpikler tek tek geriye doğru taranıyor. Elde edilen bu kıvrıklığı korumak için çeşitli solüsyonlar uygulanıyor. Bazı durumlarda ise kirpik bigudisi tercih edilebiliyor. Solüsyon ile kaplanan kirpikler bu şekilde 15-20 dakika kadar bekletiliyor. Bu aşamada kirpiklerin tek tek ayrılması ve solüsyonun her kirpiğe eşit şekilde sürülmesi oldukça önemli. İkinci aşamada ise kirpiğe farklı bir solüsyon uygulanıyor ve tekrar bekletiliyor. Son olarak keratin yüklemesi gerçekleştiriliyor ve uygulama tamamlanıyor. Tüm uygulama yaklaşık 45-60 dk sürüyor.

3

Kirpik liftingin zararları nelerdir?

Her ne kadar kimyasal bir işlem olsa da hijyenik bir ortamda uygulandığı sürece sorun teşkil etmiyor. Ancak konu göz olduğu için ekstra dikkatli olmakta fayda var. Daha önce de söylediğimiz gibi alerjik bir bünyeye sahipseniz lifting yaptırmadan önce bir kere daha düşünmelisiniz. Doğru uygulanan kirpik liftingin kirpiklerde zayıflamaya, dökülmeye ve güçsüzleşmeye yol açmadığını da söyleyelim. Tabii yine de sık sık yaptırmamanız da ve kirpiklerinizi dinlendirmenizde fayda var.

4

Ne kadar kalıcıdır?

Kirpik lifting uygulamasının kalıcılığı, kullanıma bağlı olarak 1-2 ay arasında değişiyor. Eğer dikkatli bir şekilde kullanırsanız işlemin kalıcılığı 3 aya kadar çıkabiliyor.

5

Evde yapılır mı?

Bu işlemi evde uygulamanız da mümkün. Son yıllarda birçok marka kirpik lifting setleri üretiyor ve satıyor. Evde kullanıma uygun olan bu setler, profesyonel sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyor. Üstelik setlerin içerisinde uygulamayı kolayca gerçekleştirmeniz için birçok direktif ve bilgi bulunuyor. E

6

Kimler bunu tercih edebilir?

Özellikle seyrek ve hacimsiz kirpiklere sahip olan kişiler tarafından tercih edilir. Tabii gür ve hacimli kirpiklerinizin olması bu uygulamadan faydalanamayacağınız anlamına gelmiyor. Eğer gür ve hacimli kirpikleriniz varsa yine de bu uygulamayı yaptırabilir, .

Neden Berk Lonca Nail Spa ?

Kaliteli ve Ucuz

Bir hizmetin ucuz olması kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Hizmetlerimiz ucuz evet ama neden? Hizmetimizin ucuz olmasının bir nedeni var oda: Açılışımıza Özel Uyguladığımız İndirimler

Uzman ve Tecrübeli Kadro

Uzun yıllar sektör içerisinde ter dökmüş ve gerekli eğitimlerini tamamlamış uzman kadromuzla hizmet etmeye hazırız.

Hızlı ve Kesin Çözümler

Kullanmış olduğumuz ürünlerimize güveniyoruz. Çözüme ulaştıramadığımız hizmetlerimizden kesinlikle ücret talep etmiyoruz.

Cihazımız

Alanında etkinliği kanıtlanmış Champion Multi Hibrit  Epilasyon cihazımızla tek cihazda 2 başlık özelliğı ile hizmet veriyoruz.

Uzman kadromuz, kaliteli cihazlarımız ve kesin çözüm ilkemizle sizlere hizmet vermek için bekliyoruz. Açılışa özel fırsatlarımızı kaçırmayın.

Randevu Al
AllEscort