KAŞ LAMİNASYON

Kaş Laminasyon Uygulaması

Kaşın formunu değiştirerek yeni bir kaş formu ve hacim kazandırarak efective bir görünüm sağlar. Bu işlem aşağıya doğru düşük, içten kıvrılan sert dokuda kıl yapısına sahip, kısa oldukça gür ama üste doğru kalkmayan kaş yapıları için kaşı istediğimiz yöne getirerek düzgün bir forma sokmamıza yardımcı olur. Uygulanan botoks bakım ile kaşın yapısındaki tüm bağları bağlar ve kuvvetlendirir. Kaş botoks işlemi enjeksiyon kullanılarak yapılan bir işlem değildir. Laminasyon işlemi kaşlarınızın uzun süreli şekillenmesi için uygulanan bir işlemdir. 


6 Soruda Kaş Laminasyon

1

Kaş Laminasyon Nedir?

Laminasyon tekniği kaş lifting ya da kaş botoksu olarak da bilinir. Kaş laminasyonu kaşların uzun süreli şekillenmesini sağlamasına rağmen bu yöntem microblading veya kalıcı makyaj ile karıştırılmamalıdır. Çünkü kaş laminasyonu yarı kalıcı bir işlemdir ve ortalama 6-8 hafta sonrasında kaşlar işlem öncesi görünümüne kavuşur.

2

Kaş Laminasyonu ne kadar kalıcı?

Kaşlarınızı istediğiniz şekillere büründürdüğümüz Kaş Laminasyonu ortalama 1-3 ay arası kalıcıdır

3

Kaş Laminasyon Sonrası Ne Yapmak Gerekir?

İlk hafta boyunca maske ve peeling kullanımı tavsiye edilmez. İlk 2-3 gün kaşa makyaj ürünleri uygulanmaması gerekir. Bir hafta süresince uzun süre güneşe maruz kalınmaması gerekir.

4

Peki evde kaş laminasyonu yapılabilir mi?

Bu uygulamanın profesyonel anlamda olmasa da evde uygulanması mümkündür. Ancak uzmanlar herhangi bir komplikasyon oluşması durumunda gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olunmayacağı için sorun yaşanabileceğinin altını çizer. Bu nedenle bu tür işlemlerin evde uygulanması pek tavsiye edilmez.

5

Kaş Laminasyon İşleminin Avantajları Nelerdir?

Kaş laminasyonunda acılı ve ağrılı işlem aşaması yoktur. Bu işlemin herhangi bir zararı da yoktur. Tersine işlem sırasında besleyici yağlar kullanıldığı için kaşlar beslenir ve daha yoğun görünmeye başlar. 8 hafta boyunca kaşların sabit kalması ekstra bir kozmetik işlem gerektirmez. Günlük kaş makyajı ile zaman kaybetmek yerine, iki ayda bir yenilenen laminasyon işlemi daha etkili bir yöntem olur.

6

Kaş Laminasyon Süreci Nedir?

Laminasyon işlemi kılın rengini yarım ton kadar açar. Kaşların arasında boşluk olanlar için ilk işlem sonrası boyatma tavsiye edilebilir. Seyrek kaş yapısına sahip olanlar için boya işlemi tamamlayan bir avantaja dönüşür. Ancak kaşların arasında boşluk olmayanlar için ilk işlem sonrası boyama yapılmayabilir. Çünkü boya bir miktar deriyi de boyayacağı için daha belirgin bir renk elde edilir.

Neden Berk Lonca Nail Spa ?

Kaliteli ve Ucuz

Bir hizmetin ucuz olması kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Hizmetlerimiz ucuz evet ama neden? Hizmetimizin ucuz olmasının bir nedeni var oda: Açılışımıza Özel Uyguladığımız İndirimler

Uzman ve Tecrübeli Kadro

Uzun yıllar sektör içerisinde ter dökmüş ve gerekli eğitimlerini tamamlamış uzman kadromuzla hizmet etmeye hazırız.

Hızlı ve Kesin Çözümler

Kullanmış olduğumuz ürünlerimize güveniyoruz. Çözüme ulaştıramadığımız hizmetlerimizden kesinlikle ücret talep etmiyoruz.

Cihazımız

Alanında etkinliği kanıtlanmış Champion Multi Hibrit  Epilasyon cihazımızla tek cihazda 2 başlık özelliğı ile hizmet veriyoruz.

Uzman kadromuz, kaliteli cihazlarımız ve kesin çözüm ilkemizle sizlere hizmet vermek için bekliyoruz. Açılışa özel fırsatlarımızı kaçırmayın.

Randevu Al
AllEscort